İREN MAKİNE
info@iren.com.tr

Kurumsal

Firmamız, 1999 yılından bu yana Ankara’da faaliyet göstermekte olup, yıllar içerisinde yükselen bir grafikle bu gün gelinen noktada profesyonel kullanıcılara yönelik çim saha bakım ekipmanları (futbol ve golf sahaları) çevre düzenlemede kullanılan araçlar, karla mücadele araçları, temizlik ve endüstriyel alanda kullanılmak amacıyla üretilen makineleri Türkiye Distribütörlüğü sıfatıyla söz konusu ürünlerin ithalatını satışını ve Satış Sonra Hizmeti’ni gerçekleştirmekle beraber son dönemde futbol sahası motorlu ve motorsuz çizgi makineleri, çim düzeltme silindirleri, kar küreme bıçakları, 1 ton ila 3 ton arası damperli – dampersiz romörk gibi ekipmanların imalat hizmetini de faaliyet alanına katarak gelişimini sürdürmektedir.

Makine ekipman imalatı ve temin hizmetinin yanında bozuk çim sahalarının tekrar yapılandırılması, yıllık yada dönemsel çim bakımlarının yapılması; bununla birlikte çim sahalarla ilgili olarak tam otomatik sulama sistemlerinin kurulumu, ithal çim tohumu ve gübre temin hizmetini de, deneyimli ekibimizin desteği ile siz değerli müşterilerimize ihtiyaçlarınız doğrultusunda sunmaktayız.

Firmamız, Golf sahaları ve çeşitli alanlarda kullanılmak üzere (Oteller, AVM ve çim alanlara sahip kurumlar) ihtiyaca göre istenilen modellerde golf aracı temin etmektedir.

Hızla gelişen teknolojiyi ürünlerimize yansıtarak zamandan ve maliyetten tasarruf sağlamanızı amaçlamakta ürünlerimizden alacağınız verimle siz değerli müşterilerimizin kazancını arttırmayı hedeflemekteyiz. Her geçen yıl ürün yelpazemizi çeşitlendirerek

sizlerle birlikte büyümeyi İren makine olarak istemekteyiz.